WhatsApp-Image-2019-09-15-at-12.45.47

Participació del club a la 5a Fira de l’Esport organitzada per l’Associació Esport Cerdanyola

Un any més el nostre club va estar present a fira de l’esport de Cerdanyola d’aquest passat diumenge. La trobada organitzada per AEC (Associació Esport Cerdanyola) en la que les entitats i empreses de la població relacionades amb l’esport mostren les sevs activitats, va tenir lloc a les instal·lcions de Can Xarau. Des del club, a part de la carpa informativa, es van organitzar dues activitats amb un bon èxit de participació consistents en una sèrie de mini partits d’handbol a l’inflable de la AEC i un concurs de punteria amb premi.

Des del club volem agraïr la feina de la AEC i de tots els col·laboradors que van fer possible la trobada, event molt positiu per a la promoció de l’esport a Cerdanyola, i a tota la gent que es va insteressar per el nostre club i la practica de l’handbol.

Us deixem amb un recull d’imatges de l’event:

Més notícies

Sèn fem A

Molt orgulloses d’aquest equip!!

Fem A Sarda

Lluitant contra els elements

pablo_2

Bona victòria a terres gironines del sènior A masculí

Maria Roca

Clara victòria en un partit molt disputat / El proper cap de setmana totes a Sant Pere de Ribes

Este sitio web utiliza cookies para que usted tenga la mejor experiencia de usuario. Si continúa navegando está dando su consentimiento para la aceptación de las mencionadas cookies y la aceptación de nuestra política de cookies, pinche el enlace para mayor información.plugin cookies

ACEPTAR
Aviso de cookies